Contactpersonen zorgteam

Voorste rij -  van links naar rechts: Mevr. Katrien Van den Eynde, Mevr. Rien Borgmans en Mevr. Sarah Peersman

Achterste rij- van links naar rechts: Mevr. Nele Ryssen, Mevr. Inge Rottiers en Mevr. Annelies Van de Ven
Directie Eerste graad
Mevr. Cools Inge
Directeur – Eerste graad

inge.cools@olvpbornem.be

Leerlingenbegeleiding eerste graad
Mevr. Peersman Sarah
Coach concentratieproblemen

sarah.peersman@olvpbornem.be
Mevr. Ryssen Nele
Socio-Emotionele opvolging
Coach lees- en spellingsproblemen
nele.ryssen@olvpbornem.be
Mevr. Van den Eynde Katrien
B-stroom eerste graad – Coach ASS

katrien.van.den.eynde@olvpbornem.be
Coaches Eerste graad
Mevr. De Pauw Lieselot
Coach rekenproblemen

lieselot.de.pauw@olvpbornem.be
Mevr. Verschaeren Wendy
Coach lees- en spellingsproblemen

wendy.verschaeren@olvpbornem.be
Directie Tweede / Derde graad
Mevr. De Smedt Greet
Directeur – Tweede en derde graad

greet.desmedt@olvpbornem.be
Leerlingenbegeleiding tweede graad
Mevr. Borgmans Rien
Leerlingenbegeleider van tweede graad

rien.borgmans@olvpbornem.be
Leerlingenbegeleiding derde graad
Mevr. Rottiers Inge
Leerlingenbegeleider van derde graad

inge.rottiers@olvpbornem.be
Ondersteuners
Mevr. De Prekel Iris
Administratief medewerker

iris.de.prekel@olvpbornem.be
Zorgcoördinator graad 1-2-3
Mevr. Annelies Van de Ven
Zorgcoördinator

annelies.van.de.ven@olvpbornem.be
Gedragscoach graad 1-2-3
Dhr. Van Nuffel Bart
Gedragscoach

bart.van.nuffel@olvpbornem.be

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.