Contactpersonen zorgteam

Voorste rij -  van links naar rechts: Mevr. Katrien Van den Eynde, Mevr. Rien Borgmans en Mevr. Sarah Peersman

Achterste rij- van links naar rechts: Mevr. Nele Ryssen, Mevr. Inge Rottiers en Mevr. Annelies Van de Ven
Directie Eerste graad
Mevr. Cools Inge
Directeur – Eerste graad   

inge.cools@olvpbornem.be

Leerlingenbegeleiding eerste graad
Mevr. Peersman Sarah
Coach concentratieproblemen
Coach leren en studeren
sarah.peersman@olvpbornem.be
Mevr. Ryssen Nele
Socio-Emotionele opvolging
Coach lees- en spellingsproblemen
nele.ryssen@olvpbornem.be
Mevr. Van den Eynde Katrien
Leerlingenbegeleider B-stroom eerste graad   

katrien.van.den.eynde@olvpbornem.be

Coaches Eerste graad
Mevr. De Pauw Lieselot
Coach rekenproblemen   

lieselot.de.pauw@olvpbornem.be

 

Directie Tweede / Derde graad
Mevr. De Smedt Greet
Directeur – Tweede en derde graad   

greet.de.smedt@olvpbornem.be

Leerlingenbegeleiding tweede graad
Mevr. Borgmans Rien
Leerlingenbegeleider van tweede graad
Coach ASS
rien.borgmans@olvpbornem.be 

Leerlingenbegeleiding derde graad
Mevr. Rottiers Inge
Leerlingenbegeleider van derde graad   

inge.rottiers@olvpbornem.be

Gedragscoach eerste graad
Mevr. De Prekel Iris
Administratief medewerker   

iris.de.prekel@olvpbornem.be

Coördinator leerlingenbegeleiding
eerste – tweede – derde graad
Mevr. Van de Ven Annelies
Zorgco√∂rdinator   

annelies.van.de.ven@olvpbornem.be

Gedragscoach tweede/derde graad
Mevr. De Wilde Elke
Gedragscoach   

elke.de.wilde@olvpbornem.be

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.